Martin Hájek
10:00 14:00

Martin Hájek
Kiss 10-14
Odpolední Jump

10:59 11:01

KISS
To nejlepší od 90. let
2 BROTHERS ON THE 4TH FLOOR DREAMS

Dražba VIP vstupenek na Kissparty Live

Dražba VIP vstupenek na Kissparty Live

Ve středu 15. května proběhla v ranním vysílání rádia KISS dražba čtyř vstupenek na KISS PARTY LIVE 2024 do Mikulova a na hrad Loket, díky které putuje částka 220 000 Kč do veřejné sbírky Pomáhej na hudebních vlnách. Doposud se podařilo vybrat neuvěřitelných cca 1 400 000 Kč, a to nejen dražbou vstupenek, ale také díky zapojení posluchačů rádia po anonci dražby moderátory v éteru.

Rekordní částka byla připsána na transparentní účet veřejné sbírky. Celý výtěžek tak putuje na podporu dětí s hendikepem. Přispět do sbírky můžete i vy, a to na transparentní účet 131-2090050237/0100. Více o sbírce najdete ZDE.

Čtrnáctiletá Ivonka Regnerová se narodila s vrozenou vývojovou vadou jícnu. Při jedné z řady operací krátce po narození však u ní došlo k hypoxii a vážnému poškození mozku. Její nynější diagnóza je dětská mozková obrna, ADHD a mentální retardace. Finanční příspěvek rodina využije na zlepšení nepřetržité péče a školních vzdělávacích pomůcek.

Šestnáctiletý Radek Filek se narodil předčasně, vážil jen 720 gramů. Má nevyléčitelnou dětskou mozkovou obrnu, je imobilní, trpí astmatem, psychomotorickou retardací, epilepsií a autismem. Rehabilitací a vhodnou péčí se dají projevy těchto nemocí zmírňovat, zdravotní pojišťovna je však nehradí.

Desetiletý Honza Effenberger se narodil s kombinací šesti srdečních vad (je jediným v Evropě s touto kombinací, v nemocnici strávil první čtyři roky svého života), trpí epilepsií, má špatný imunitní systém, je po operaci žlučníku a nezhoubného nádoru. Finanční pomoc by jeho rodina investovala do rehabilitace a rehabilitačního zařízení a především na pořízení nového psa (jeho asistenční fenka loni zemřela).

Osmnáctiletá Natálka Weissová se narodila s vrozenou vývojovou vadou sacrální meningomyelocelou (rozštěp páteře), má těžkou skoliozu páteře - od hrudníku níže necítí zbytek svého těla. Natálka přes veškeré zdravotní potíže díky intenzivní rehabilitaci navštěvuje 3. ročník ISŠTE v Sokolově. Finanční pomoc pomůže rodině s úhradou nákladů na rehabilitaci.