Roman, Michaela a Tomáš
6:00 10:00

Roman, Michaela a Tomáš
Ranní Kiss
MICHAL KAVALČÍK

06:04 06:07

D.O.N.S. feat. TECHNOTRONIC
PUMP UP THE JAM (1998)
R3HAB, INNA, SASH! ROCK MY BODY

Program rádia Kiss

Pondělí úterý Středa čtvrtek Pátek Sobota Neděle

Program na pondělí 5.6.2023

00:00
Noční Jukeboxy Katka Brzobohatá

Katka Brzobohatá Noční Jukeboxy jsou pro všechny "sovy", co jsou na cestách, v práci nebo leží v posteli a nedaří se jim usnout. Každý všední den od půlnoci do půl šesté ráno, vám parťáky pro dlouhé noci budou naši moderátoři. Chcete si nechat zahrát písničku, která vás postaví na nohy? Tak zavolejte na linku 210 323 323 a nebo nahrajte vzkaz přes aplikaci rádia Kiss.

06:00
Ranní Kiss Roman, Michaela a Tomáš

Roman, Michaela a Tomáš Vstávej, Na Radiu Kiss jsme stále happy! Máme pro Vás soutěže, aktuální dopravu a počasí. Probíráme události uplynulých hodin. No a občas uslyšíte i to, co se do éteru vůbec dostat nemělo.
ZJISTI VÍC

10:00
MICHAL KAVALČÍK Michal Kavalčík

Michal Kavalčík I dnes bude dopoledne na Kissu happy a plné toho nejlepšího z 90.let!
ZJISTI VÍC

14:00
Odpolední Jump Aleš a Radek

Aleš a Radek Odpoledne se hoďte do pohody zase s Kissem! Aleš a Radek se o to postarají. Muzika, fórky, dopravní informace, prostě to, co odpoledne potřebuješ.
ZJISTI VÍC

18:00
Jukebox Vojta Sklenář

Vojta Sklenář Volejte a posílejte vzkazy přes apku Kissu! Zahrajeme vám váš jukebox! Celý večer hrajeme to, co si nadiktujete.
ZJISTI VÍC

22:00
Best Of Bára Tlučhořová

Bára Tlučhořová Poslechni si s Bárou Tlučhořovou to nejlepší z celého dne! Co se povedlo v Ranním Kissu, jak zaperlil Michal ve svém vysílání a co vymysleli Radek s Alešem v Odpoledním Jumpu?!