Simona Míková
0:00 6:00

Simona Míková
Noční Jukeboxy
Ranní Kiss

05:03 05:12

LOST FREQUENCIES
THE FEELING (ANDROMEDIK DELUXE MIX)
TIESTO THE BUSINESS

Půlnoční soutěž s e-kondomy.cz!

Půlnoční soutěž s e-kondomy.cz!

Znáte největší a nejlépe ohodnocený internetový obchod  s erotickým zbožím? My ano! Jde o e-kondomy.cz.


E-kondomy.cz aktuálně nabízí více než 10 000 pečlivě vybraných produktů a najdete zde vše, co si dovedete v takovém obchodě představit - od kondomů, přes lubrikační gely, a masážní oleje a samozřejmě nechybí erotické pomůcky pro ženy, muže i páry a nepřeberné množství erotického prádla a doplňků od velikosti XS až po XXXXL!


Když já se stydím...Nestyďte! Vše, co na www.e-kondomy.cz nakoupíte, je pečlivě a diskrétně zabaleno a zásilky posílají bez názvu obchodu v neprůhledném balení! Doručovatel tedy nikdy neví, jaké vaše nejtajnější touhy právě doručuje! A navíc ke každé objednávce dostanete dáreček zdarma! Všechno zboží je vždy skladem a připraveno k odeslání.


A má to cenu? Nejen, že e-kondomy.cz je největším a nejlevnějším obchodem, ale hlavně je i nejlépe zákazníky hodnoceným obchodem, co se kvality týče! Již po 13. v řadě byl totiž e-shop e-kondomy.cz zvolen jako vítěz soutěže Shop Roku v kategorii erotického zboží. Tedy to, že jde o kvalitní obchod, potvrzují i desetitísíce spokojených zákazníků! Vyberte si z jejich široké nabídky ještě dnes a nezapomeňte na slevový kód EKONDOMY15, s kterým získáte slevu 15 % a který platí na vše na www.e-kondomy.cz, včetně již zlevněného!


Zapojte se do soutěže rádia Kiss a získejte tak opravdu hodnotné ceny! Poslouchejte noční vysílání ve všední dny, nejlépe hned po půlnoci. Počkejte si na výzvu moderátorů, splňte jednoduchý úkol a dárek bude váš. Soutěžíme od 20.11. do 1.12. 2023. A pokud nevyhrajete? Nezoufejte, máme pro vás slevový kód EKONDOMY15, s kterým získáte slevu 15 % na vše na www.e-kondomy.cz - platí i na již zlevněné!