Kuba Krabáč
0:00 6:00

Kuba Krabáč
Noční Jukeboxy
Ranní Kiss

00:26 00:29

ARMIN VAN BUUREN feat. ANNE GUDRUN
LOVE IS A DRUG
CLEAN BANDIT ft. SEAN PAUL & ANNE-MARIE ROCKABYE

Aleš Matoušek

Aleš Matoušek

Zrzavej chlup nebo tragéd? Týpek, který je polovinou „Odpoledního Jumpu" rádia Kiss, nazul „už" třetí gumy a vysílá společně se svým Hrdinou (ten nazul už gumy čvrtý). Naladit ho můžete od 14h do 18h. Aleš je milovník dobrého jídla, věčný shazovač přebytečných kil (ano obojí je na něm vidět). Rád si dělá legraci z okolí ale i ze sebe, což je v éteru dobře slyšet. Věci bere hodně s nadsázkou, tak ho tak berte v Odpoledním Jumpu také.

V radiovém éteru je Aleš od roku 2012 na Kissu od roku 2018. Profesionálně se Djováním a moderováním baví přes 10 let. Nejen na Kiss party za sebe nechává promlouvat mixák. Smícháním muziky a efektů Vás nenechá chladnými. Rozhecovává davy fanoušků v těch největších sportovních halách nejen u nás. Mistrovství světa v ledním hokeji, florbalu, Olympijské festivaly, superfinále, prestižní sportovní akce světového formátu jsou pro Aleše druhým domovem. Stejnou show předvede klidně i na Vaší akci a je jedno zda to bude svatba, maturitní ples nebo hasičská soutěž. Občas se zavřou ve studiu s Martinem Hájkem a dělají svoji muziku! Tu najdete třeba na YouTube, kde má i svůj pořad „bruslee na beton".

„Z celého srdce Vám děkuji. I díky Vám dělám ostatním radost skrze mikrofon rádia Kiss a repráky.To mě dělá HAPPY! Díky!"

ales.matousek@kiss.cz

  Zpět