Roman, Michaela a Tomáš
6:00 10:00

Roman, Michaela a Tomáš
Ranní Kiss
MICHAL KAVALČÍK

06:09 06:11

R3HAB, INNA, SASH!
ROCK MY BODY
YOLANDA BE COOL & DCUP WE NO SPEAK AMERICANO

Martin Hájek

Martin Hájek

Už jedenáctým rokem vysílá na rádiu Kiss pořad s názvem Diskopříběh. Pětihodinový speciál muziky především z devadesátek a milénia. Zavzpomínejte na dobu, kdy jsme chodili do školy, koupili si své první auto, odstěhovali se od rodičů, poprvé se ženili anebo se poprvé rozvedli. Na dobu, kdy jsme se ještě statečně bavili a dát si jednoho panáka neznamenalo se týden léčit. Vraťte se zpátky v čase a dejte si páteční večerní mejdan, ať jste kdekoliv. Rubriky, hitparády, Vaše postřehy. Ale taky hosté, sportovci, herci, zpěváci, muzikanti, kteří zavzpomínají na to, jak to tenkrát vlastně bylo. Martin Hájek pro vás svůj speciál vysílá každý pátek od 18 hodin s heslem „Roztočte kola hudební velkovýroby".

Martin Hájek je mimo jiné i hudební producent a skladatel a má své nahrávací studio, ve kterém také dodnes vznikla převážná část hudebních počinů moderátorů rádia Kiss a nejen to. Jako Dj a moderátor už stál na mnoha pódiích a i dnes rozproudí váš večírek, soukromou akci, nebo třeba i hudební festival.

„Kissáci a Kissačky. Jednoznačně platí, že to co dělám, dělám pro vás. Takže to, že to stále ještě dělám je jen a jen vaše zásluha, to že mě posloucháte. A za to vám patří mé bezmezné díky !!! Martin"

diskopribeh@kiss.cz

  Zpět