Roman, Michaela a Tomáš
6:00 10:00

Roman, Michaela a Tomáš
Ranní Kiss
MICHAL KAVALČÍK

06:26 06:31

UNDERCOVER
NEVER LET HER SLIP AWAY
SCATMAN JOHN SCATMAN

Michal Kavalčík

Michal Kavalčík

Michala můžete naladit v Dopoledním Kissu od 9h do 12h. Je to blíženec milující devadesátky, v kterých vyrůstal. 11 let mu lidé říkali RUDA, ale tahle éra už je dávno za ním. Teď je to prostě Michal Kavalčík. Během jeho vysílacího času můžete slýchat Moudra dne, která se vyučují i na základní škole, umí rozdat ceny, jaké svět neviděl a jeho hádanky jsou neuhodnutelné. Kolegové o něm v rádiu říkají, že je „Slibotechna".

Vzhledem k tomu, že zbožňuje divadlo a muzikály a ještě radši v nich hraje, můžete ho vídat v Divadle Broadway a Hybernia v Praze. V současné době účinkuje v těchto muzikálech: Trhák, Muž se železnou maskou, Galileo 2019, Kocour v botách, Mýdlový princ.

„V 90. letech, přesně v roce 1993 jsem poprvé ve Frýdku Místku v hotelu Permon usedl za mikrofon, abych se v roce 2017 posadil za mikrofon na Radiu Kiss a hrál a moderoval ty nejlepší pecky a hity právě z této úžasné doby. Letos oslavím na Kissu 4 krásné roky a to mě baví. Naše parta je nejlepší - stejně jako nejlepší hity všech dob tedy devadesátky. Velké díky za ně!!! Dopoledne v práci a za volantem - jedině s Majklem."

michal.kavalcik@kiss.cz

  Zpět