Michal Kavalčík
10:00 14:00

Michal Kavalčík
Do-polední Kiss
Odpolední Jump

13:37 13:41

SQEEZER
BLUE JEANS
MIKE PERRY THE OCEAN

Michala Oberhelová

Michala Oberhelová

Zhruba v 7 letech si Míša poprvé muchlala nervózně šatičky v říčanském kulturáku, aby uvedla prvního účinkujícího. Tehdy ještě netušila, že se za víc jak 20 let, postaví k mikrofonu a splní se jí sen - vysílat v rádiu vaše oblíbené songy. Míša Vám bude předávat radost a plnit hudební přání v Nočních Jukeboxech pravidelně každý týden od půlnoci z pondělí na úterý.

Pecky z 90. let měla v uších už od mala a zamilovala se do nich. Dostává se do hudebního transu, když slyší interprety jako jsou Michael Jackson, George Michael, Gigi D´Agostino, Fugees, U2, Backstreet Boys, Take That, Cascada, Sting, stejně tak i novější hity od Imagine Dragons a Rity Ory.

Studovala v Praze na Konzervatoři Jaroslava Ježka, obor hudebně dramatický - tanec, zpěv a herectví. Po studiu chvíli pracovala na produkci a poté více let v gastronomii a administrativě v technickém oboru. Láska k hudbě ji ale přivedla zpátky. Občas ji můžete vidět v televizních seriálech v menších rolích na TV Prima. Zpívala v bigbeatové kapele, věnovala se sportovní kynologii a teď je její velkou vášní sport a muzika. Baví jí móda a auta, s holkama ráda zajde do fitka, miluje vyrazit na kole, nazout in-line, s chutí zajde na zápas hokeje s partou kamarádů nebo na výlet do přírody. Chce se proletět vrtulníkem a jednou možná skočit bungeejumping.

"Těším se až Vám zahraju to nejlepší ze současné muziky i z 90-tek, miluju je stejně jako vy, Kissáci! O půlnoci, ahój!"

  Zpět