Roman Anděl
Poslouchej živě
5:30 9:00

Roman Anděl
Ranní Kiss
Dopolední Kiss

07:58 08:01

KISS
To nejlepší od 90. let
ME & MY DUB I DUB

Gastrofestival Mňam

Gastrofestival Mňam

Největší gastroakce tohoto jara přichází na výstaviště Kroměříž už 18. května 2019!

A na co se můžete na gastrofestivalu MŇAM těšit? Na padesát tradičních i netradičních pokrmů, které budou prezentovat kuchaři z celého světa. Od tradičních českých jídel jako jsou domácí klobásky, valašská kyselice nebo hanácké vdolky, přes netradiční chobotnice, ústřice nebo šneky, až po delikátní italské těstoviny, mexické burrito nebo gruzínské chačapuri. To je jen krátký výčet všech specialit, které můžete ochutnat na jednom místě.

Připraveno bude i několik pivních speciálů pivovarů Holba, Zubr a Litovel, které sládci uvařili jen pro festival Mňam! K tomu lze ochutnat míchané koktejly, domácí limonády, americké drinky nebo káva z mobilní pražírny, vyrobená přímo na festivalu.

Co dál Vás čeká? Budete svědky historicky prvního ročníků nové soutěže - Hanácké Vdolek 2019 - kde vyzkoušíme, kolik typických vdolečků se vejde do žaludků místních jedlíků. Účastnit se budou největší kapacity v oboru, které pravidelně vidíme například pojídat i švestkové knedlíky ve Vizovicích.

O zábavu se postará herec a moderátor Lukáš Hejlík, který je zároveň patronem nové gastroaplikace s mapou, kde se dá dobře v Česku najíst. Toho na pódiu doplní kouzelník pro malé návštěvníky, nebo později kapela, pro všechny přítomné. Navíc děti budou mít možnost celý den dovádět v Dětském světě, aby rodiče měli dostatek času na ochutnávání všech dobrot gastrofestivalu Mňam!

Celá akce probíhá 18. května 2019 v areálu Výstaviště Kroměříž, které nabízí všem návštěvníkům vysoký komfort. Je zde přes 20 000m2 zastřešených prostor, takže ani špatné počasí nebude mít na akci vliv.

Událost hledejte i na Facebooku.