Roman, Bára a Tomáš
5:30 9:00

Roman, Bára a Tomáš
Ranní Kiss
Dopolední Kiss

06:15 06:21

KISS
To nejlepší od 90. let
ERASURE LOVE TO HATE YOU

Bára si zahrála v novém klipu zpěváka JENa

Bára si zahrála v novém klipu zpěváka JENa

Naše moderátorka Bára Tluchořová se vydala na hereckou dráhu a zahrála si v novém klipu zpěváka a hudebního skladatele JENa. Ve videu k singlu Nepůjdem spát se objevuje po boku modelky Andrey Kalousové a všestranné umělkyně Anety Kernové. Tyto dvě krásky se zhostily hlavních rolí. Mezi dalšími účinkujícími je také herečka Mariana Prachařová, youtuberka Helluno či zpěvačka a blogerka Kate Rezková.

Jde o veselý letní klip, který zdůrazňuje důležitost přátelství a společně prožité nezapomenutelné chvíle. Ústředním motivem je bláznivý roadtrip dvou nejlepších kamarádek po Česku. Nejvíc střelenými scénami klipu jsou snowboardování za jeepem v pískovém lomu a divoká jízda v nákupním košíku.

Celé natáčení se neslo ve veselém duchu a Bára si v rámci něj užila svoji první větší hereckou premiéru. „Na našem rádiu už jsme několik videí točili, ale tohle pro mě byla premiéra. Tým profesionálů, kteří mají přesnou představu, co chtějí a přesně tak nás instruují. Zároveň vás nechají dovádět, aby to bylo přirozené. Klidně bych do toho šla zase. Moc mě to bavilo," popisuje Bára.

Klip se točil k veselému letnímu songu Nepůjdem spát. „Písnička je super. Energická, letní, žádná depka. To mám ráda. Vždycky, když uklízím, tak potřebuji něco, co si mohu zpívat a tahle písnička to přesně splňuje. Refrén je jednoduchý, takže to máte v hlavě hned a nemůžete se toho zbavit. Prostě si to zpíváte pořád, a to je za mě úspěch - dostat se lidem do hlavy. Jene, jen tak dál," vzkazuje Bára.

Podívejte se a poslechněte si novinku od zpěváka JENa.