Martin Hájek
19:00 20:00

Martin Hájek
Kazetovka
Ranní Kiss - to nejlepší

19:44 19:49

SCOOTER
BACK IN THE UK
N-SYNC I'LL NEVER STOP

Kapela Botox přichází s novými songy

Kapela Botox přichází s novými songy

Kissáci, pop-rocková kapela Botox s frontmany Honzou Kopečným a Petrem Ryšavým vydala v neděli 20. prosince videoklip k písni Pohádka. První ze tří chystaných singlů a videoklipů, které mají fanouškům kompenzovat smutný fakt, že kapela vzhledem k vládním nařízením nemůže živě koncertovat.

"Pohádka je naším vánočním dárkem, jiná cesta jak zprostředkovat naši muziku fanouškům v současnosti bohužel není, takže jsme naráz natočili 3 klipy ke 3 novým singlům a vydáme je vždy s měsíčním odstupem," uvedl zpěvák Botoxu Honza Kopečný. I když název "Pohádka" svádí k domněnce, že text písně bude vánoční, není tomu tak. "Je to romantická písnička, ve které každý z nás dvou, já i Honza vnímáme sám za sebe nějakou hádku, nebo řekněme rozpad vztahu," dodal zpěvák a kytarista Petr Ryšavý.

Videoklip k Pohádce natočila kapela během jednoho dne za pomoci kamarádů a známých. "Doba je pro muzikanty dost nepříznivá, takže jsme obvolali pár kamarádů, půjčili si dodávku plnou techniky a jelo se," doplnil Petr. Režie se stejně jako u předchozích videoklipů Botoxu ujal francouzský režisér kolumbijského původu Juan David Salazar.

Druhý z videoklipů, tentokrát k singlu Deset, devět ..., v hlavní roli s herečkou Ivou Pazderkovou vyjde 20. ledna a natáčel se v krásném prostoru Hudebního divadla Karlín.

Sledovat kapelu Botox můžete na Facebooku nebo na Instagramu.